Przewóz osób

Tani przewóz osób w Warszawie to usługa, ciesząca się od lat dużą popularnością. Jako firma z dużym doświadczeniem wiemy, jak ważna w tej branży jest uczciwość i wiarygodność. Nastawienie na ciągły rozwój sprawia, że doskonale odnajdujemy się na rynku usług przewozowych, potrafiąc sprostać najwyższym wymaganiom i wyzwaniom współczesności. Nasz profesjonalizm oparty jest na niezawodnej flocie busów, autokarów turystycznych i samochodów osobowych oraz kompetentnej kadrze kierowców.

Przewóz osób:
Różne cele – jedno rozwiązanie

Wyjeżdżasz prywatnie lub służbowo? Organizujesz wyjazd dla bliskich lub pracowników? Na nas możesz liczyć w każdej sytuacji!

Dzięki dużej różnorodności floty możemy zapewnić kompleksowe usługi przewozu osób z i do Warszawy dla każdego – począwszy od indywidualnego Klienta, poprzez szkoły, instytucje, firmy, a skończywszy na biurach podróży. Oferujemy transportową obsługę wesel, komunii i innych imprez okolicznościowych, wycieczek organizowanych przez szkoły, wyjazdów integracyjnych, służbowych, targowych, pielgrzymkowych, turystycznych. Krótkie krajowe trasy i długie zagraniczne wyjazdy – zawsze jesteśmy gotowi do drogi!

Charakteryzuje nas duża elastyczność i umiejętność dopasowania się do oczekiwań Klienta oraz rzetelność i punktualność. Przewóz osób to odpowiedzialne zadanie, dlatego nasze usługi realizujemy zawsze z dbałością o bezpieczeństwo pasażerów i z pełnym zaangażowaniem.

Tani przewóz osób w Warszawie

W gąszczu ofert warto skorzystać z usług sprawdzonego przewoźnika o ugruntowanej pozycji na rynku, takiego jak my. Wyróżniają nas konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usług. Dużą satysfakcję przynoszą nam pozytywne opinie i referencje uzyskiwane od naszych Klientów.

Szukasz taniego przewozu osób w Warszawie? Skorzystaj z naszych usług wynajmu busów, autokarów turystycznych i samochodów osobowych już dziś i przekonaj się, że warto z nami współpracować!

Nasza flota

Autobusy do wynajmu
Autobusy

Nasz profesjonalny tabor może służyć zróżnicowanym celom. Autobusy od 49 do 52 miejsc.

Busy do wynajmu - Mercedes Sprinter 519 Euro 6
Busy - Mercedes Sprinter 519 Euro 6

20 miejsc + 1, rozkladane siedzenia. Montaż foteli w systemie szynowym.

Busy do wynajmu - Ford Transit Euro 6
Busy - Ford Transit Euro 6

16 miejsc + 1, rozkladane siedzenia. Nasze busy gwarantują komfort i bezpieczeństwo jazdy

Samochód osobowy do wynajmu
Samochody osobowe

Ilość miejsc 4+1, wygodne i przestronne wnętrze, duży komfort podróżowania

Kama Travel

Firma Kama Travel to doświadczony przewoźnik realizujący zróżnicowane zlecenia na tani przewóz osób.
Firma obchodzi swoje dwudziestolecie, świadcząc usługi z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu osób.
Dysponujemy wszystkimi wymaganymi dokumentami i uprawnieniami, a także certyfikatami potwierdzającymi kwalifikacje do wykonywania przewozu osób.
Firma posiada również licencję od Ministerstwa Infrastruktury na międzynarodowy transport drogowy.


Adres nr 1: Góraszka 49, 05-462 Wiązowna
Adres nr 2: ul. Ludwika Kondratowicza 11 lok. 44, 03-242 Warszawa