Nasza oferta w zakresie usług przewozowych

Tani przewóz osób

Oferujemy bezpieczny i tani przewóz osób. Naszym priorytetem jest zapewnienie przyjemnej podróży w dogodnych warunkach, a także bezpieczne dotarcie do celu na czas. Punktualność i rzetelność to nasze mocne strony. Wiemy, że czas to pieniądz, więc dotrzymywanie ustalonych terminów jest dla nas niezwykle ważne.

Stali Klienci mogą liczyć na niższe ceny.
Kama Travel to firma godna zaufania, realizująca wynajem busów w Warszawie od ponad ćwierćwiecza. Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z dużą starannością i zaangażowaniem dopasowując ofertę do potrzeb, wymagań i oczekiwań finansowych Klienta.

Nasze usługi przewozowe wykonujemy niezawodnie na krótkich, krajowych trasach oraz podczas długich, zagranicznych wyjazdów. Z powodzeniem realizujemy niestandardowe zamówienia na przewóz osób na terenie Warszawy oraz całej Polski.

Rezerwacja ...

Tani wynajem busów

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wynajmem busów w Warszawie i okolicach.

Wszystkie nasze przewozy są ubezpieczone. Posiadamy kompetentną kadrę kierowców, mogących pochwalić się wieloletnim stażem pracy (od 18 do 28 lat), zawsze gotowych do drogi. Tysiące godzin spędzonych za kółkiem oraz obycie na międzynarodowych trasach przekłada się na doskonałą znajomość topografii oraz bezpieczeństwo podróżujących z nami osób.

Klienci doceniają nas za profesjonalizm, wynikający z dużego doświadczenia oraz za elastyczność i wszechstronność oferty. Polecają nas znajomym, i sami często powtórnie korzystają z naszych usług. Wynajem busów w Warszawie realizujemy na rzecz firm, instytucji i klientów indywidualnych – także do celów prywatnych. Obsługujemy wyjazdy lokalne, krajowe i międzynarodowe we wszystkich kierunkach europejskich. Kama Travel to gwarancja usług na wysokim poziomie.

Rezerwacja ...

Tani wynajem autobusów

Kama Travel zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z atrakcyjnej oferty na wynajem autobusów w Warszawie. Działamy na terenie Polski i krajów europejskich, obsługując zarówno Unię Europejską, jak i kraje wschodnie.

Posiadamy wszystkie wymagane dokumenty i uprawnienia do wykonywania usługi przewozu osób, a także certyfikaty potwierdzające nasze wysokie kwalifikacje. Firma posiada również licencję Ministerstwa Infrastruktury na międzynarodowy transport drogowy.

Oddajemy do dyspozycji Klientów nowoczesne autobusy w świetnym stanie technicznym, ponieważ bezpieczeństwo i komfort podróżnych to nasz priorytet. Kama Travel to najlepszy wybór. Z myślą o potrzebach Klientów realizujemy wynajem busów na dowolną okazję i odległość. Nie boimy się wyzwań – zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą flotą autobusów i do kontaktu w sprawie oferty!

Rezerwacja ...

Nasza flota

Autobusy do wynajmu
Autobusy

Nasz profesjonalny tabor może służyć zróżnicowanym celom. Autobusy od 49 do 52 miejsc.

Busy do wynajmu - Mercedes Sprinter 519 Euro 6
Busy - Mercedes Sprinter 519 Euro 6

20 miejsc + 1, rozkladane siedzenia. Montaż foteli w systemie szynowym.

Busy do wynajmu - Ford Transit Euro 6
Busy - Ford Transit Euro 6

16 miejsc + 1, rozkladane siedzenia. Nasze busy gwarantują komfort i bezpieczeństwo jazdy

Samochód osobowy do wynajmu
Samochody osobowe

Ilość miejsc 4+1, wygodne i przestronne wnętrze, duży komfort podróżowania

Kama Travel

Firma Kama Travel to doświadczony przewoźnik realizujący zróżnicowane zlecenia na tani przewóz osób.
Firma obchodzi swoje dwudziestolecie, świadcząc usługi z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu osób.
Dysponujemy wszystkimi wymaganymi dokumentami i uprawnieniami, a także certyfikatami potwierdzającymi kwalifikacje do wykonywania przewozu osób.
Firma posiada również licencję od Ministerstwa Infrastruktury na międzynarodowy transport drogowy.


Adres nr 1: Góraszka 49, 05-462 Wiązowna
Adres nr 2: ul. Ludwika Kondratowicza 11 lok. 44, 03-242 Warszawa